U12 tot U21 - U 17 A - U17 A

Teamleden

Spelers
Yannis BROUNS Keeper      
Allessandro BALDASSARRE        
Victor BAMELIS        
Thomas BLOMMAERT        
Axel CHRISTIAENS        
Jan DE COCK        
Brent HELLEMANS        
Fadil LAHMINI        
Senne MOONS        
Simon PAUWELS        
Kusai ROUSTOM        
Bo SZAPINSZKY        
Arne VANHOUDT        
 
Overige teamleden
Els AERTS team afgevaardigde
Annouchka Theophilus SZAPINSZKY team afgevaardigde
Giulio BALDASSARRE Trainer

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Faciliteit Veld Kleedkamer thuis Kleedkamer uit Aanwezig
C 01-02-2020 13:00 U17 A KVK Hingene - - 12:30
C 08-02-2020 09:30 K.S.K. Wavria B U17 A - - 09:00
C 15-02-2020 13:00 U17 A S.V. SINT-JOZEF A - - 12:30
C 29-02-2020 15:45 F.C. V.D.P. A U17 A - - 15:15
C 07-03-2020 13:00 U17 A SK Rapid Leest - - 12:30
C 14-03-2020 15:00 Sp. Tisselt U17 A - - 14:30
C 21-03-2020 13:00 U17 A Zenn. Hombeek - - 12:30
C 28-03-2020 10:30 KVK Hingene U17 A - - 10:00
C 04-04-2020 13:00 U17 A K.S.K. Wavria B - - 12:30
C 18-04-2020 10:00 S.V. SINT-JOZEF A U17 A - - 09:30
C 25-04-2020 13:00 U17 A F.C. V.D.P. A - - 12:30

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Eindstand Verslag
C 25-01-2020 14:30 Zenn. Hombeek U17 A 1-7
C 18-01-2020 13:00 U17 A Sp. Tisselt 1-1
C 11-01-2020 14:30 SK Rapid Leest U17 A 2-2
C 30-11-2019 13:00 U17 A S.V. SINT-JOZEF A 0-2
C 23-11-2019 14:30 SC City Pirates Antwerpen D U17 A 6-1
C 16-11-2019 13:00 U17 A OLVAC A 4-1
C 11-11-2019 14:30 U17 A F.C. Ik Dien B 6-1
C 09-11-2019 13:00 U17 A SK Rapid Leest 2-1
C 02-11-2019 11:00 V.K. VALAARHOF U17 A 1-2
C 26-10-2019 13:00 U17 A F.C. V.D.P. B 11-0
C 19-10-2019 11:30 F.C. Ik Dien B U17 A 1-2
C 12-10-2019 10:00 S.V. SINT-JOZEF A U17 A 2-2
C 05-10-2019 13:00 U17 A SC City Pirates Antwerpen D 2-1
C 28-09-2019 12:00 OLVAC A U17 A 5-2
C 21-09-2019 afgelast SK Rapid Leest U17 A 5-0
C 14-09-2019 13:00 U17 A V.K. VALAARHOF 2-5
C 07-09-2019 17:30 F.C. V.D.P. B U17 A 2-9

Standen

Positie Club Ws W G V Pnt + - S T
1 S.V. SINT-JOZEF A 1 1 0 0 3 8 2 6 0
1 KVK Hingene 1 1 0 0 3 4 2 2 0
3 F.C. V.D.P. A 1 0 1 0 1 2 2 0 0
3 U17 A 1 0 1 0 1 2 2 0 0
3 SK Rapid Leest 1 0 1 0 1 2 2 0 0
3 Sp. Tisselt 1 0 1 0 1 2 2 0 0
7 K.S.K. Wavria B 1 0 0 1 0 2 4 -2 0
7 Zenn. Hombeek 1 0 0 1 0 2 8 -6 0
| Ws: gespeeld | W: gewonnen | G: gelijk | V: verloren | Pnt: punten | +: doelpunten voor | -: doelpunten tegen | S: saldo | T: tucht |
Laatst bijgewerkt: 15-01-2020 07:02

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
maandag 19:30 - 21:00 B - Terrein 7 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 21-10-19 19:30 - 21:00 B - Terrein 7 Team training gaat_door
ma 28-10-19 19:30 - 21:00 B - Terrein 7 Team training gaat_door
ma 04-11-19 19:30 - 21:00 B - Terrein 7 Team training gaat_door
ma 11-11-19 19:30 - 21:00 B - Terrein 7 Team training gaat_door
ma 18-11-19 19:30 - 21:00 B - Terrein 7 Team training gaat_door
ma 25-11-19 19:30 - 21:00 B - Terrein 7 Team training gaat_door
ma 02-12-19 19:30 - 21:00 B - Terrein 7 Team training gaat_door
ma 09-12-19 19:30 - 21:00 B - Terrein 7 Team training gaat_door
ma 16-12-19 19:30 - 21:00 B - Terrein 7 Team training gaat_door
ma 23-12-19 19:30 - 21:00 B - Terrein 7 Team training gaat_door
ma 30-12-19 19:30 - 21:00 B - Terrein 7 Team training gaat_door
ma 06-01-20 19:30 - 21:00 B - Terrein 7 Team training gaat_door
ma 13-01-20 19:30 - 21:00 B - Terrein 7 Team training gaat_door
ma 20-01-20 19:30 - 21:00 B - Terrein 7 Team training gaat_door
ma 27-01-20 19:30 - 21:00 B - Terrein 7 Team training gaat_door
ma 03-02-20 19:30 - 21:00 B - Terrein 7 Team training gaat_door
ma 10-02-20 19:30 - 21:00 B - Terrein 7 Team training gaat_door
ma 17-02-20 19:30 - 21:00 B - Terrein 7 Team training gaat_door
ma 24-02-20 19:30 - 21:00 B - Terrein 7 Team training gaat_door
ma 02-03-20 19:30 - 21:00 B - Terrein 7 Team training gaat_door
ma 09-03-20 19:30 - 21:00 B - Terrein 7 Team training gaat_door
ma 16-03-20 19:30 - 21:00 B - Terrein 7 Team training gaat_door
ma 23-03-20 19:30 - 21:00 B - Terrein 7 Team training gaat_door
ma 30-03-20 19:30 - 21:00 B - Terrein 7 Team training gaat_door
ma 06-04-20 19:30 - 21:00 B - Terrein 7 Team training gaat_door
ma 13-04-20 19:30 - 21:00 B - Terrein 7 Team training gaat_door
ma 20-04-20 19:30 - 21:00 B - Terrein 7 Team training gaat_door
ma 27-04-20 19:30 - 21:00 B - Terrein 7 Team training gaat_door
ma 04-05-20 19:30 - 21:00 B - Terrein 7 Team training gaat_door
ma 11-05-20 19:30 - 21:00 B - Terrein 7 Team training gaat_door
ma 18-05-20 19:30 - 21:00 B - Terrein 7 Team training gaat_door
ma 25-05-20 19:30 - 21:00 B - Terrein 7 Team training gaat_door
ma 01-06-20 19:30 - 21:00 B - Terrein 7 Team training gaat_door
ma 08-06-20 19:30 - 21:00 B - Terrein 7 Team training gaat_door
ma 15-06-20 19:30 - 21:00 B - Terrein 7 Team training gaat_door
ma 22-06-20 19:30 - 21:00 B - Terrein 7 Team training gaat_door
ma 29-06-20 19:30 - 21:00 B - Terrein 7 Team training gaat_door
woensdag 19:30 - 21:00 B - Terrein 9 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 16-10-19 19:30 - 21:00 B - Terrein 9 Team training gaat_door
wo 23-10-19 19:30 - 21:00 B - Terrein 9 Team training gaat_door
wo 30-10-19 19:30 - 21:00 B - Terrein 9 Team training gaat_door
wo 06-11-19 19:30 - 21:00 B - Terrein 9 Team training gaat_door
wo 13-11-19 19:30 - 21:00 B - Terrein 9 Team training gaat_door
wo 20-11-19 19:30 - 21:00 B - Terrein 9 Team training gaat_door
wo 27-11-19 19:30 - 21:00 B - Terrein 9 Team training gaat_door
wo 04-12-19 19:30 - 21:00 B - Terrein 9 Team training gaat_door
wo 11-12-19 19:30 - 21:00 B - Terrein 9 Team training gaat_door
wo 18-12-19 19:30 - 21:00 B - Terrein 9 Team training gaat_door
wo 25-12-19 19:30 - 21:00 B - Terrein 9 Team training gaat_door
wo 01-01-20 19:30 - 21:00 B - Terrein 9 Team training gaat_door
wo 08-01-20 19:30 - 21:00 B - Terrein 9 Team training gaat_door
wo 15-01-20 19:30 - 21:00 B - Terrein 9 Team training gaat_door
wo 22-01-20 19:30 - 21:00 B - Terrein 9 Team training gaat_door
wo 29-01-20 19:30 - 21:00 B - Terrein 9 Team training gaat_door
wo 05-02-20 19:30 - 21:00 B - Terrein 9 Team training gaat_door
wo 12-02-20 19:30 - 21:00 B - Terrein 9 Team training gaat_door
wo 19-02-20 19:30 - 21:00 B - Terrein 9 Team training gaat_door
wo 26-02-20 19:30 - 21:00 B - Terrein 9 Team training gaat_door
wo 04-03-20 19:30 - 21:00 B - Terrein 9 Team training gaat_door
wo 11-03-20 19:30 - 21:00 B - Terrein 9 Team training gaat_door
wo 18-03-20 19:30 - 21:00 B - Terrein 9 Team training gaat_door
wo 25-03-20 19:30 - 21:00 B - Terrein 9 Team training gaat_door
wo 01-04-20 19:30 - 21:00 B - Terrein 9 Team training gaat_door
wo 08-04-20 19:30 - 21:00 B - Terrein 9 Team training gaat_door
wo 15-04-20 19:30 - 21:00 B - Terrein 9 Team training gaat_door
wo 22-04-20 19:30 - 21:00 B - Terrein 9 Team training gaat_door
wo 29-04-20 19:30 - 21:00 B - Terrein 9 Team training gaat_door
wo 06-05-20 19:30 - 21:00 B - Terrein 9 Team training gaat_door
wo 13-05-20 19:30 - 21:00 B - Terrein 9 Team training gaat_door
wo 20-05-20 19:30 - 21:00 B - Terrein 9 Team training gaat_door
wo 27-05-20 19:30 - 21:00 B - Terrein 9 Team training gaat_door
wo 03-06-20 19:30 - 21:00 B - Terrein 9 Team training gaat_door
wo 10-06-20 19:30 - 21:00 B - Terrein 9 Team training gaat_door
wo 17-06-20 19:30 - 21:00 B - Terrein 9 Team training gaat_door
wo 24-06-20 19:30 - 21:00 B - Terrein 9 Team training gaat_door

Berichten



Kalfort Puursica


Terreinen:
Kerkhofstraat 1A
2870 Puurs-Sint-Amands
Tel: 03 889 16 77

Maatschappelijke zetel:
Boudewijnhof 34
2870 Puurs-Sint-Amands


K.B.V.B. Stamnummer:: 9706
Btw: BE 0695 768 825
Rekeningnummer: BE19 0018 4006 2112
Terug naar boven