Senioren - 1ste Ploeg - Kalfort Puursica

 
 

Teamleden

Spelers
Roel KERREMANS Keeper      
Florian VAN DAELE Keeper      
Jordy BARBIEUX        
Dennis CHRISTIAENS        
Ilco CUYT        
Jonas CUYT        
Yente CUYT        
Nils DE SMEDT        
Alain DOBRIC        
Kevin DOBRIC        
Kobe DROSSAERT        
Ismail EL GHRICH        
Jari HOFMAN        
Faustin HOXHAJ        
Wesley MOONEN        
Jordi SPIESSENS        
Dwight THOMAS        
O¿Uzhan ÜRGENLI        
Yannick VAN HERCK        
Lars VLOEBERGH        
 
Overige teamleden
Kevin HOFMANS team afgevaardigde
Guy DE COCK Trainer
Peter DEVOS Hulptrainer
Inke VAN DE VREKEN Medisch
Tim DE BLESER Overig

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Faciliteit Veld Kleedkamer thuis Kleedkamer uit Aanwezig
C 02-02-2020 15:00 Kalfort Puursica VVH Lippelo - - 13:30
C 16-02-2020 15:00 VC Mortsel OG B Kalfort Puursica - - 13:30
C 23-02-2020 15:00 Kalfort Puursica KSC Maccabi - - 13:30
C 29-02-2020 19:30 RVC Hoboken B Kalfort Puursica - - 17:30
C 08-03-2020 15:00 Kalfort Puursica SV Aartselaar B - - 13:30
C 15-03-2020 15:00 S.K. Wilrijk - J.A.S. B Kalfort Puursica - - 13:30
C 22-03-2020 15:00 Kalfort Puursica K. Tub. Borgerhout - - 13:30
C 29-03-2020 15:00 K.S.K. Sint-Amands Kalfort Puursica - - 13:30
C 05-04-2020 15:00 Kalfort Puursica Olympic Pirates Deurne-BG B - - 13:30
C 19-04-2020 15:00 FC Oxford Hemiksem Kalfort Puursica - - 13:30
C 26-04-2020 15:00 Kalfort Puursica K. Boechoutse VV - - 13:30

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Eindstand Verslag
C 25-01-2020 19:30 K Ternesse VV B Kalfort Puursica 1-1
C 19-01-2020 14:30 Kalfort Puursica F.C. OXACO-BOECHOUT A 2-3
C 12-01-2020 14:30 FC Antwerpen Noord Kalfort Puursica 0-3
C 05-01-2020 14:30 Kalfort Puursica KVK Hingene 2-1
C 15-12-2019 14:30 KFC Volh. Wintam Kalfort Puursica 6-0
C 07-12-2019 19:30 K. Boechoutse VV Kalfort Puursica 1-2
C 01-12-2019 14:30 Kalfort Puursica FC Oxford Hemiksem 1-4
C 23-11-2019 20:00 Olympic Pirates Deurne-BG B Kalfort Puursica 0-1
C 17-11-2019 14:30 Kalfort Puursica K.S.K. Sint-Amands 0-1
C 10-11-2019 14:30 K. Tub. Borgerhout Kalfort Puursica 0-4
C 03-11-2019 14:30 Kalfort Puursica S.K. Wilrijk - J.A.S. B 5-0
C 27-10-2019 15:00 SV Aartselaar B Kalfort Puursica 3-1
C 20-10-2019 15:00 Kalfort Puursica RVC Hoboken B 1-2
C 13-10-2019 15:00 KSC Maccabi Kalfort Puursica 0-2
C 06-10-2019 15:00 Kalfort Puursica VC Mortsel OG B 2-1
C 22-09-2019 15:00 VVH Lippelo Kalfort Puursica 2-0
C 15-09-2019 15:00 Kalfort Puursica K Ternesse VV B 5-0
C 08-09-2019 15:00 F.C. OXACO-BOECHOUT A Kalfort Puursica 4-1
C 01-09-2019 15:00 Kalfort Puursica FC Antwerpen Noord 4-0
C 28-08-2019 19:00 KVK Hingene Kalfort Puursica 1-4
C 25-08-2019 15:00 Kalfort Puursica KFC Volh. Wintam 0-5

Standen

Positie Club Ws W G V Pnt + - S T
1 KFC Volh. Wintam 19 17 1 1 52 109 26 83 0
2 FC Oxford Hemiksem 19 15 2 2 47 81 26 55 0
3 VVH Lippelo 19 11 7 1 40 66 19 47 0
4 K.S.K. Sint-Amands 19 12 3 4 39 61 33 28 0
5 Kalfort Puursica 19 11 0 8 33 38 31 7 0
6 K. Boechoutse VV 19 10 3 6 33 51 29 22 0
7 S.K. Wilrijk - J.A.S. B 19 10 2 7 32 44 48 -4 0
8 F.C. OXACO-BOECHOUT A 18 9 4 5 31 50 35 15 0
9 Olympic Pirates Deurne-BG B 19 8 3 8 27 44 44 0 0
10 SV Aartselaar B 19 7 4 8 25 33 43 -10 0
11 RVC Hoboken B 19 7 2 10 23 48 54 -6 0
12 VC Mortsel OG B 19 6 4 9 22 44 53 -9 0
13 KSC Maccabi 19 5 3 11 18 28 57 -29 0
14 FC Antwerpen Noord 19 4 1 14 13 40 81 -41 0
15 KVK Hingene 19 3 2 14 11 24 67 -43 0
16 K Ternesse VV B 18 2 1 15 7 22 82 -60 0
17 K. Tub. Borgerhout 18 2 0 16 6 27 82 -55 0
| Ws: gespeeld | W: gewonnen | G: gelijk | V: verloren | Pnt: punten | +: doelpunten voor | -: doelpunten tegen | S: saldo | T: tucht |
Laatst bijgewerkt: 15-01-2020 07:02

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
dinsdag 19:30 - 21:00 B - Terrein 10 & 11 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 15-10-19 19:30 - 21:00 B - Terrein 10 & 11 Team training gaat_door
di 22-10-19 19:30 - 21:00 B - Terrein 10 & 11 Team training gaat_door
di 29-10-19 19:30 - 21:00 B - Terrein 10 & 11 Team training gaat_door
di 05-11-19 19:30 - 21:00 B - Terrein 10 & 11 Team training gaat_door
di 12-11-19 19:30 - 21:00 B - Terrein 10 & 11 Team training gaat_door
di 19-11-19 19:30 - 21:00 B - Terrein 10 & 11 Team training gaat_door
di 26-11-19 19:30 - 21:00 B - Terrein 10 & 11 Team training gaat_door
di 03-12-19 19:30 - 21:00 B - Terrein 10 & 11 Team training gaat_door
di 10-12-19 19:30 - 21:00 B - Terrein 10 & 11 Team training gaat_door
di 17-12-19 19:30 - 21:00 B - Terrein 10 & 11 Team training gaat_door
di 24-12-19 19:30 - 21:00 B - Terrein 10 & 11 Team training gaat_door
di 31-12-19 19:30 - 21:00 B - Terrein 10 & 11 Team training gaat_door
di 07-01-20 19:30 - 21:00 B - Terrein 10 & 11 Team training gaat_door
di 14-01-20 19:30 - 21:00 B - Terrein 10 & 11 Team training gaat_door
di 21-01-20 19:30 - 21:00 B - Terrein 10 & 11 Team training gaat_door
di 28-01-20 19:30 - 21:00 B - Terrein 10 & 11 Team training gaat_door
di 04-02-20 19:30 - 21:00 B - Terrein 10 & 11 Team training gaat_door
di 11-02-20 19:30 - 21:00 B - Terrein 10 & 11 Team training gaat_door
di 18-02-20 19:30 - 21:00 B - Terrein 10 & 11 Team training gaat_door
di 25-02-20 19:30 - 21:00 B - Terrein 10 & 11 Team training gaat_door
di 03-03-20 19:30 - 21:00 B - Terrein 10 & 11 Team training gaat_door
di 10-03-20 19:30 - 21:00 B - Terrein 10 & 11 Team training gaat_door
di 17-03-20 19:30 - 21:00 B - Terrein 10 & 11 Team training gaat_door
di 24-03-20 19:30 - 21:00 B - Terrein 10 & 11 Team training gaat_door
di 31-03-20 19:30 - 21:00 B - Terrein 10 & 11 Team training gaat_door
di 07-04-20 19:30 - 21:00 B - Terrein 10 & 11 Team training gaat_door
di 14-04-20 19:30 - 21:00 B - Terrein 10 & 11 Team training gaat_door
di 21-04-20 19:30 - 21:00 B - Terrein 10 & 11 Team training gaat_door
di 28-04-20 19:30 - 21:00 B - Terrein 10 & 11 Team training gaat_door
di 05-05-20 19:30 - 21:00 B - Terrein 10 & 11 Team training gaat_door
di 12-05-20 19:30 - 21:00 B - Terrein 10 & 11 Team training gaat_door
di 19-05-20 19:30 - 21:00 B - Terrein 10 & 11 Team training gaat_door
di 26-05-20 19:30 - 21:00 B - Terrein 10 & 11 Team training gaat_door
di 02-06-20 19:30 - 21:00 B - Terrein 10 & 11 Team training gaat_door
di 09-06-20 19:30 - 21:00 B - Terrein 10 & 11 Team training gaat_door
di 16-06-20 19:30 - 21:00 B - Terrein 10 & 11 Team training gaat_door
di 23-06-20 19:30 - 21:00 B - Terrein 10 & 11 Team training gaat_door
di 30-06-20 19:30 - 21:00 B - Terrein 10 & 11 Team training gaat_door
donderdag 19:30 - 21:00 B - Terrein 10 & 11 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
do 17-10-19 19:30 - 21:00 B - Terrein 10 & 11 Team training gaat_door
do 24-10-19 19:30 - 21:00 B - Terrein 10 & 11 Team training gaat_door
do 31-10-19 19:30 - 21:00 B - Terrein 10 & 11 Team training gaat_door
do 07-11-19 19:30 - 21:00 B - Terrein 10 & 11 Team training gaat_door
do 14-11-19 19:30 - 21:00 B - Terrein 10 & 11 Team training gaat_door
do 21-11-19 19:30 - 21:00 B - Terrein 10 & 11 Team training gaat_door
do 28-11-19 19:30 - 21:00 B - Terrein 10 & 11 Team training gaat_door
do 05-12-19 19:30 - 21:00 B - Terrein 10 & 11 Team training gaat_door
do 12-12-19 19:30 - 21:00 B - Terrein 10 & 11 Team training gaat_door
do 19-12-19 19:30 - 21:00 B - Terrein 10 & 11 Team training gaat_door
do 26-12-19 19:30 - 21:00 B - Terrein 10 & 11 Team training gaat_door
do 02-01-20 19:30 - 21:00 B - Terrein 10 & 11 Team training gaat_door
do 09-01-20 19:30 - 21:00 B - Terrein 10 & 11 Team training gaat_door
do 16-01-20 19:30 - 21:00 B - Terrein 10 & 11 Team training gaat_door
do 23-01-20 19:30 - 21:00 B - Terrein 10 & 11 Team training gaat_door
do 30-01-20 19:30 - 21:00 B - Terrein 10 & 11 Team training gaat_door
do 06-02-20 19:30 - 21:00 B - Terrein 10 & 11 Team training gaat_door
do 13-02-20 19:30 - 21:00 B - Terrein 10 & 11 Team training gaat_door
do 20-02-20 19:30 - 21:00 B - Terrein 10 & 11 Team training gaat_door
do 27-02-20 19:30 - 21:00 B - Terrein 10 & 11 Team training gaat_door
do 05-03-20 19:30 - 21:00 B - Terrein 10 & 11 Team training gaat_door
do 12-03-20 19:30 - 21:00 B - Terrein 10 & 11 Team training gaat_door
do 19-03-20 19:30 - 21:00 B - Terrein 10 & 11 Team training gaat_door
do 26-03-20 19:30 - 21:00 B - Terrein 10 & 11 Team training gaat_door
do 02-04-20 19:30 - 21:00 B - Terrein 10 & 11 Team training gaat_door
do 09-04-20 19:30 - 21:00 B - Terrein 10 & 11 Team training gaat_door
do 16-04-20 19:30 - 21:00 B - Terrein 10 & 11 Team training gaat_door
do 23-04-20 19:30 - 21:00 B - Terrein 10 & 11 Team training gaat_door
do 30-04-20 19:30 - 21:00 B - Terrein 10 & 11 Team training gaat_door
do 07-05-20 19:30 - 21:00 B - Terrein 10 & 11 Team training gaat_door
do 14-05-20 19:30 - 21:00 B - Terrein 10 & 11 Team training gaat_door
do 21-05-20 19:30 - 21:00 B - Terrein 10 & 11 Team training gaat_door
do 28-05-20 19:30 - 21:00 B - Terrein 10 & 11 Team training gaat_door
do 04-06-20 19:30 - 21:00 B - Terrein 10 & 11 Team training gaat_door
do 11-06-20 19:30 - 21:00 B - Terrein 10 & 11 Team training gaat_door
do 18-06-20 19:30 - 21:00 B - Terrein 10 & 11 Team training gaat_door
do 25-06-20 19:30 - 21:00 B - Terrein 10 & 11 Team training gaat_door

Berichten



Kalfort Puursica


Terreinen:
Kerkhofstraat 1A
2870 Puurs-Sint-Amands
Tel: 03 889 16 77

Maatschappelijke zetel:
Boudewijnhof 34
2870 Puurs-Sint-Amands


K.B.V.B. Stamnummer:: 9706
Btw: BE 0695 768 825
Rekeningnummer: BE19 0018 4006 2112
Terug naar boven